W celu poprawnego wyświetlenia strony internetowej
prosimy włączyć obsługę JavaScript w przeglądarce.

Bogactwo wspólnych wartości

Wyróżnienia i partnerzy

Czytaj wskazówki dotyczące zarządzania własnymi finansami. Zapisz
W każdej chwili możesz zrezygnować.
Zobacz profil ARUM na Facebooku

Nasz sukces jest wynikiem efektu synergii. Naszą siłą jest jedność różności. Wszyscy jesteśmy połączeni – niezmiennie - bogactwem wspólnych wartości.

Biznes oparty na relacjach

W ARUM znajdziecie osoby o przeróżnych umiejętnościach i z rozmaitych środowisk. Zaufali nam ludzie z różną przeszłością edukacyjną i z wieloma doświadczeniami zawodowymi. Wszystkich jednoczony pasja oraz chęć nieustannego i harmonijnego rozwoju w sferze zawodowej i prywatnej. Na osiągnięcie tego pozwala szczególne podejście do Współpracowników, dzięki któremu każdy czuje się częścią zespołu, oraz wiara w to, że każdy jest niezastąpiony i bez niego zmienia się cały zespół.

Doceniamy umiejętności i perspektywy wynikające z różnorodności naszych Współpracowników. Motorem napędowym naszej przewagi konkurencyjnej są ludzie i wnoszone przez nich wartości. Dbamy o nieustanny rozwój Współpracowników, dzielimy się wiedzą i pomysłami.

Bogactwo wspólnych wartości

Fundamenty naszej kultury organizacyjnej zbudowane są na rozmaitości doświadczeń i zdolności. Wartości wnoszone przez Współpracowników i Klientów ARUM wyznaczają konkretne zachowania, styl życia i komunikacji. Wspólne wartości odpowiadają za formowanie wizerunku i kooperację w pokonywaniu przeszkód. Każdy z nas ma swoją opowieść i historię, każdy wnosi zupełnie inne wartości. W ARUM czerpiemy z doświadczeń naszych Współpracowników i Partnerów, by łącząc je z naszymi osiągać upragnione cele.

Główne wartości ARUM

Uczciwość - mówimy wprost, jesteśmy autentyczni i sumienni
Odwaga - wyprzedzamy błędy i mamy siłę zapobiegać ryzyku
Sprawiedliwość - dbamy o bezpieczeństwo, skuteczność i wiarygodność
Respekt - traktujemy wszystkich z godnością i należytym szacunkiem
Opieka – pilnie słuchamy i pracujemy by osiągać wspólne cele
Zaufanie - dotrzymujemy słowa, zapewniamy pracowitość i wzrost

Wartości ARUMSkontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o ARUM! »
Finanse. Rozwój. Zdrowie.